SONAR
O nas Akumulatory Ładowarki Silniki elektryczne do łodzi
Akumulatory żelowe
ładowanie akumulatora żelowego

Akumulatory żelowe

TOYAMA to bezobsługowe szczelne akumulatory żelowe z zaworami VRLA w technologii hybrydowej jak również akumulatory ołowiowo kwasowe produkowane w technologii AGM .
Nasze akumulatory posiadają międzynarodowe certyfikaty ISO9001, UL, CE i VdS.

Oferujemy baterie VRLA w technologii Y & M (specjalna technologia dotycząca elektrod) opracowaną na Uniwersytecie Toyama w Japonii.

Akumulatory Toyama dostępne są w kilku seriach :

Seria GEL NPG odnosi się do akumulatorów produkowanych w oparciu o technologię VRLA i żel. Baterie żelowe posiadają znacznie lepsze parametry niż baterie typu NP szczególnie w zastosowaniach cyklicznych. Akumulatory te są szczególnie polecane do zasilania silników elektrycznych, oświetlenia awaryjnego, elektrowni solarnych i wiatrowych.


akumulatory żelowe npg


Seria GEL Deep Cycle NPCG - w serii tej zastosowano wysokiej gęstości materiał aktywny oraz grubsze płyty trakcyjne. Technologia ta zapewnia przedłużenie cykliczności akumulatora. Ponadto akumulatory Deep Cycle szybko odzyskują sprawność po rozładowaniu, więc doskonale sprawują się przy pracy cyklicznej, gdzie akumulator jest często głęboko eksploatowany.


akumulatory npcg


Seria NPC jest zaprojektowana do uciążliwych wymogów aplikacji cyklicznych umożliwiających dłuższe życie akumulatorów (co najmniej dwa razy dłuższe niż w przypadku baterii typu NP).

akumulatory npc dc agm


KM BATTERY - akumulatory przystosowane do głębokich rozładowań, wymagających zwiększonej żywotności przy pracy cyklicznej lub mieszanej (cykliczna –buforowa). Zastosowano w nich specjalny separator z mikrokanalikami, który nie ulega rozwarstwianiu, a dodatki dodane do materiału aktywnego hamują rozrost kryształów siarkowo-ołowiowych typowych dla pracy cyklicznej. W porównaniu do zwykłych baterii AGM żywotność przy pracy cyklicznej jest ponad dwukrotnie większa. UWAGA! Żywotność przy pracy buforowej wynosi 10-12 lat.

Akumulatory KMBattery doskonale tolerują podwyższoną temperaturę pracy, nawet w granicach od -15 do + 50 st. C. Idealne w zastosowaniu nie tylko podczas wędkowania do łodzi, jachtów czy innych pojazdów i silników elektrycznych. Z powodzeniem mogą być stosowane także do wózków inwalidzkich, zabawek, maszyn czyszczących oraz do rozruchu maszyn.
Występują w kilku seriach: LPG, LPC, LPS, LPX i Solar.

akumulatory kmbattery

Toyama NPG 100Ah

Toyama NPC7

Toyama NPC 18

Toyama NPG 26

Toyama NPG 120

Toyama NPG 70

Sonar - Akumulatory żelowe - przyjazne naturze - silniki elektryczne do łodzi
Ładowarki regenerujące akumulatory

Strony internetowe Opole