SONAR
O nas Akumulatory Ładowarki Silniki elektryczne do łodzi
Akumulatory żelowe
ładowanie akumulatora żelowego

Akumulatory żelowe

Bezobsługowe akumulatory żelowe TOYAMA o gwarantowanej szczelności, zaopatrzone są w zawory VRLA, wykonane w technologii hybrydowej, natomiast akumulatory ołowiowo- kwasowe, są produkowane w technologii AGM. Oferowane przez firmę Sonar akumulatory otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości ISO9001, UL, CE oraz VdS. W swojej ofercie firma posiada baterie VRLA, wykonane w elektrodowej technologii Y M, opracowanej na Uniwersytecie Toyama w Japonii.

Oferta akumulatorów Toyama obejmuje następujące serie produktów:

Seria GEL NPG to akumulatory, produkowane w technologii VRLA. Ten typ baterii żelowych ma znaczną przewagę nad bateriami typu NP. Jest to widoczne w osiąganych parametrach - zwłaszcza w przypadku zastosowań cyklicznych. Znawcy problematyki polecają te akumulatory szczególnie do zasilania silników elektrycznych, oświetlenia awaryjnego, elektrowni solarnych i wiatrowych.


akumulatory żelowe npg


Seria GEL Deep Cycle NPCG Ta seria akumulatorów została zaprojektowana i wykonana przy użyciu materiału aktywnego wysokiej gęstości oraz przy zastosowaniu grubszych płyt trakcyjnych, dzięki czemu wydatnie ulega przedłużeniu cykliczność akumulatora. Akumulatory Deep Cycle mimo rozładowania, natychmiast odzyskują pełną sprawność. To jest ich dodatkowa zaleta w przypadku pracy cyklicznej, kiedy to bateria jest wyjątkowo mocno eksploatowana.


akumulatory npcg


Serię NPC baterii zaprojektowano specjalnie dla ekstremalnych wymogów aplikacji cyklicznych. Przedłużają one dwukrotnie żywotność akumulatorów w porównaniu z urządzeniami typu NP.

akumulatory npc dc agm


KM BATTERY - akumulatory żelowe, w których zastosowano specjalny separator z mikrokanalikami, nieulegający rozwarstwieniu. Dodatki do materiału aktywnego przeciwdziałają rozrostowi kryształów siarkowo-ołowiowych, charakterystycznych dla pracy cyklicznej. Akumulatory te znoszą głębokie rozładowania, które wymagają zwiększonej żywotności podczas pacy cyklicznej albo mieszanej, cykliczno-buforowej.

W zestawieniu z innymi bateriami typu AGM, żywotność urządzeń tej serii jest ponad dwukrotnie większa. Nie powinno więc dziwić, ze w przypadku pracy buforowej żywotność ta wynosi 10-12 lat! Akumulatory KMBattery świetnie znoszą podwyższoną temperaturę pracy. Funkcjonują prawidłowo w zakresie od -15 do +50 st. C. Sprawdzają się na jachtach i w łodziach, podczas wędkowania, a także w innych pojazdach z silnikami elektrycznymi. Zdają egzamin w wózkach inwalidzkich, zabawkach, maszynach czyszczących oraz przy rozruchu maszyn. Oferta obejmuje serie: LPG, LPC, LPS, LPX i Solar.

akumulatory kmbattery

Toyama NPG 100Ah

Toyama NPC7

Toyama NPC 18

Toyama NPG 26

Toyama NPG 120

Toyama NPG 70

Sonar - Akumulatory żelowe - przyjazne naturze - silniki elektryczne do łodzi
Ładowarki regenerujące akumulatory

Strony internetowe Opole